191 отзыв
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
ISTEN♡DEPO «ALL SOLUTIONS FOR DENTISTRY»
+380681846747
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыПредставительвства в г.: Харьков, Луцьк, Львів: контакт лучшей связи для текстовых сообщений: пр."Телеграмм".
+38(068) 18 46 747

Заказы и звонки всем будут доступны после выходных дней: согласно рабочего ВРЕМЯ. Благодарим о понимании🎀 | С уважением к Вам♡!, - команда ISTEN♡DEPO «ALL SOLUTIONS FOR DENTISTRY»

Снятие оттисков

в виде галереив виде списка
1 2

Ортопедія

Потреба зробити зліпки зубного ряду або діагностичну модель в стоматологічній практиці буває досить часто. Вони необхідні для виготовлення протезів, брекет-систем, інших операцій косметичного або медичного характеру. Важливу роль у цих процесах відіграє безліч чинників. Це і кваліфікація лікаря, і стан пацієнта, і поставлені завдання. Але навіть самий висококласний професіонал навряд чи зможе отримати якісний відбиток, якщо буде використовувати невідповідні відбиткові матеріали.

Такий зліпок повинен максимально точно відображати анатомічну будову зубного ряду, відображати всі його деталі, служити основою для подальшої діагностики, лікування та протезування.
Існують різні відбиткові матеріали, вони можуть виготовлятися на різних основах і з застосуванням різних технологій, відповідати різним вимогам і підходити для різних цілей. Багато відбиткових матеріалів застаріли, витісняються новими, а деякі гідно пройшли випробування часом і не втратили своєї популярності та використовуються нарівні з більш сучасними аналогами.

Так, після видалення, якісний зліпок повинен повторювати форму щелепи і не втрачати її з часом, не піддаватися деформаціям після закріплення форми. Він не повинен ламатися, його рельєф не повинен змінюватися при відділенні від щелепи. Всі відбиткові матеріали, які представлені в нашому каталогу, відповідають цим вимогам і вищим стандартам якості, вони безпечні і підійдуть для виконання будь-яких видів стоматологічних робіт.
У нас Ви знайдете все необхідне, для отримання максимально якісних зліпків і забезпечення найкращого сервісу для ваших пацієнтів.